Krótko o mnie

Grzegorz Dworak to profesjonalny fotograf nieruchomości działający na terenie Bielska-Białej
Po pierwsze fotografia, bo to moja największa pasja. A po drugie nieruchomości, których rynek znam od podszewki. To właśnie najlepiej mnie opisuje. Od 12 lat jestem związany z branżą nieruchomości. Przez ten czas zdobyłem cenne doświadczenie, które pozwala mi swobodnie poruszać się na rynku nieruchomości. Wiem, jak działają pewne mechanizmy i mogę Ci doradzić, jak je wykorzystać.
Fotografia to także mój towarzysz już od kilkunastu lat. Dobrze przedstawiona oferta ma kolosalne znaczenie. Dlatego nieruchomości, restauracje, hotele czy inne lokale usługowe muszą być przedstawione z pomocą profesjonalnych zdjęć, podobnie jak oferty sprzedaży domów czy mieszkań. To często pierwszy kontakt klienta z Twoją nieruchomością czy też biznesem i jego ofertą.
Na co dzień łączę w pracy moje obie pasje. To daje mi możliwość zaoferowania kompleksowych usług i porad w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości oraz tworzenia ofert dla biznesów. Zapraszam do współpracy.

Moje atuty

Wiedza i doświadczenie

Kilkanaście lat działań w zakresie fotografii oraz 12 lat poznawania branży nieruchomości pozwala mi zaoferować Ci dużą dawkę wiedzy i doświadczenia. Wiem jak, gdzie i kiedy. Sprzedaż nieruchomości wcale nie musi być trudna. Wystarczy podjąć kilka odpowiednich kroków i zaufać profesjonaliście.

Profesjonalny sprzęt

Zdjęcie można zrobić smartfonem albo profesjonalnie. Twoja nieruchomość potrzebuje odpowiednich fotografii, aby zachwycić przyszłych nabywców. Fotografuję lustrzankami firmy Nikon z szerokokątnymi obiektywami i zewnętrznymi lampami błyskowymi. Korzystam z profesjonalnych statywów oraz głowic. To gwarantuje doskonałe efekty.

Kreatywność

Twoje ogłoszenie musi się wyróżniać, a do tego potrzeba odrobinę kreatywności. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Dlatego też każdy jest dla mnie źródłem pomysłów i nowych inspiracji. Kreatywność pozwala mi pomóc stworzyć Ci jedyną w swoim rodzaju ofertę.

Kompleksowa obsługa

Wspólnie stworzymy oryginalną ofertę z pięknymi fotografiami. Doradzę Ci w kwestii ceny. Udzielę także wskazówek na temat tego, jak rozmawiać z klientem. Możesz liczyć na moją pomoc.