Fotografia marketingowa dla
agencji nieruchomości

Jako agent nieruchomości lub właściciel agencji doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważna dla sprzedaży czy wynajmu jest atrakcyjna oferta. Niejednokrotnie to właśnie ona decyduje o tym, która nieruchomość się sprzeda, a która nie. Co jednak decyduje o atrakcyjności tej oferty?
Najsilniejszym bodźcem jest przekaz wizualny. Zanim klient odwiedzi nieruchomość, zobaczy ją na zdjęciach. Niestety to one mogą sprawić, że do odwiedzin w ogóle nie dojdzie. Ale to też one mogą sprzedać Twoją nieruchomość. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że nie jeden agent nie ma czasu na zrobienie sesji fotograficznej i niekoniecznie chce jeździć od budynku do budynku z całym sprzętem. Jakie jest więc rozwiązanie?

 

 

Profesjonalna fotografia = większa sprzedaż

Pokaż, że dana nieruchomość jest po prostu idealna dla Twojego klienta. Zrób to z pomocą profesjonalnej fotografii. Jako fotograf nieruchomości wiem, na co zwrócić uwagę, aby klient nie mógł oderwać oczu od zdjęć. Wiem, jak zyskać sobie jego przychylność za pomocą obrazu. I tu właśnie tkwi sekret zwiększonej sprzedaży.
65%

osób to wzrokowcy

47%

o tyle wzrasta współczynnik klikalności przy wykorzystaniu treści wizualnych

50%

skuteczniej przyswajane są treści z obrazami

600x

szybciej od słów mózg przyswaja obraz

Jak działam?

1. Doradztwo – umawiam się z Tobą na spotkanie. Zapoznaje się z daną nieruchomością. Doradzam, jak najlepiej wyeksponować jej mocne strony.
2. Dojazd i wykonanie fotografii – dojeżdżam na miejsce zlecenia i przygotowuję przestrzeń tak, aby prezentowała się na zdjęciach jak najkorzystniej.
3. Obróbka fotografii – przygotowuję wykonane fotografie, dbając o podkreślenie atutów nieruchomości.
4. Oddanie zlecenia i zakończenie – dostarczam gotowe materiały, które możesz od razu wykorzystać do promocji nieruchomości.

 

Pobierz ofertę w PDF

 

Fotografia dla biznesu – skuteczna promocja!
Skontaktuj się TERAZ!