Fotografia marketingowa
dla właścicieli biznesów

Zastanawiałeś się ostatnio nad tym, dlaczego nie możesz poszerzyć grona swoich klientów? Zrobiłeś wszystko: masz stronę www, prowadzisz marketing w mediach społecznościowych, ogłaszasz się na portalach, a klientów ciągle nie przybywa. Czy da się zrobić coś więcej?
Kluczem do sukcesu jest wykorzystanie jednego z najsilniejszych bodźców, jeśli chodzi o marketing. A jest to oczywiście bodziec wizualny. Potencjalny klient bardzo szybko oceni Cię po tym, jak wygląda Twoja strona czy też po tym, co wrzucasz na Facebooka. Jak więc przekonać go o tym, że warto skorzystać właśnie z Twoich usług?

 

 

Profesjonalna fotografia = szersze grono klientów

Zdjęcia, które umieszczasz w galerii na stronie www czy też te, które wykorzystujesz do promocji w mediach społecznościowych, katalogach, ogłoszeniach na różnych portalach mają ogromny wpływ na decyzję klienta. Pięknie wykonane profesjonalne fotografie sprawią, że klient skontaktuje się właśnie z Tobą. Pamiętaj pierwsze wrażenie jest najważniejsze!
65%

osób to wzrokowcy

47%

o tyle wzrasta współczynnik klikalności przy wykorzystaniu treści wizualnych

50%

skuteczniej przyswajane są treści z obrazami

600x

szybciej od słów mózg przyswaja obraz

Jak działam?

1. Doradztwo – umawiamy termin spotkania. Zapoznaję się ze specyfiką Twojej działalności i określam, jak najkorzystniej przedstawić Twoja ofertę czy lokal na zdjęciach.
2. Dojazd i wykonanie fotografii – dojeżdżam na miejsce zlecenia, pomagam w aranżacji przestrzeni, aby uwydatnić mocne strony Twojego biznesu.
3. Obróbka fotografii – przygotowuję wykonane fotografie, ponownie skupiam się na atutach Twojej oferty.
4. Oddanie zlecenia i zakończenie – dostarczam gotowe materiały, są one gotowe do wykorzystania w celach promocyjnych.

 

Pobierz ofertę w PDF

 

Fotografia dla biznesu – skuteczna promocja!
Skontaktuj się TERAZ!