Fotografia marketingowa dla
hoteli i bazy noclegowej

Już wkrótce sezon zimowy, a Ty nie wiesz, jak w tym roku się do niego przygotować? Chcesz zachęcić potencjalnych klientów do spędzenia świąt, Nowego Roku czy ferii właśnie w Twoim hotelu, ośrodku czy pokojach gościnnych? Nie ma na to lepszego sposobu niż atrakcyjne przedstawienie oferty. Ale jak to zrobić?
Znakomita większość potencjalnych klientów obejrzy Twoją ofertę po raz pierwszy na Twoje stronie www. Wiele z nich zajrzy także na Twojego fanpage’a na Facebooku. Być może koś trafi do Ciebie z ogłoszenia na jakimś portalu tematycznym. Każde z tych miejsc powinno maksymalnie atrakcyjnie przedstawiać Twoją ofertę, aby klient nie chciał już szukać nigdzie indziej. Czego więc im brakuje?

 

 

Profesjonalna fotografia dla biznesu = większe zyski

Gwarantuję, że klient zakocha się od pierwszego wejrzenia właśnie w Twoim hotelu. Jaki jest tego sekret? Oczywiście profesjonalna fotografia. Fachowo wykonane zdjęcia przedstawią Twoją ofertę w niezwykle atrakcyjny sposób, a co za tym idzie od razu przyciągną uwagę klientów. Klimatyczne pokoje, piękne sale, niezwykłe otoczenie na jedynych w swoim rodzaju zdjęciach – to właśnie sekret pozyskania klienta, czyli większych zysków.
65%

osób to wzrokowcy

47%

o tyle wzrasta współczynnik klikalności przy wykorzystaniu treści wizualnych

50%

skuteczniej przyswajane są treści z obrazami

600x

szybciej od słów mózg przyswaja obraz

Jak działam?

1. Doradztwo – umawiamy się na spotkanie. Poznaję atuty miejsca, które ma być na fotografiach. Doradzam, jak najlepiej podkreślić te atuty. Pomagam także w zaaranżowaniu przestrzeni pod fotografię.
2. Dojazd i wykonanie fotografii – dojeżdżam na miejsce zlecenia, przygotowuję odpowiednią aranżację i zabieram się za sesję.
3. Obróbka fotografii – przygotowuję wykonane fotografie tak, podkreślić atuty Twojego hotelu czy ośrodka.
4. Oddanie zlecenia i zakończenie – dostarczam gotowe materiały, a Ty możesz od razu umieścić je w sieci.

 

Pobierz ofertę w PDF

 

Fotografia dla biznesu – zwiększ swoje zyski!
Skontaktuj się TERAZ!