Fotografia marketingowa dla
sal weselnych i gastronomii

Masz piękną salę weselną, ale wciąż w jej kalendarzu jest mnóstwo wolnych terminów. A Twoja restauracja? Jest wyjątkowa, serwujesz pyszne jedzenie, obsługa jest na wysokim poziomie, ale gości wciąż mało. Czy wiesz, co może być powodem takiej sytuacji?
Potencjalny klient zanim zdecyduje się skorzystać z Twojej oferty, sprawdzi Twoją stronę www, zaloguje się na Facebooka, żeby sprawdzić Twój fanpage lub natrafi w sieci na Twoje ogłoszenie na jakimś portalu tematycznym. Czy w tych miejscach znajdzie profesjonalne fotografie, które atrakcyjnie przedstawiają Twój biznes lub ofertę?

 

fotografia-sal-weselnych-grzegorzdworak

 

Profesjonalna fotografia dla biznesu = więcej klientów

Klient kupuje oczami. Tekst ofertowy jest bardzo ważny, ale w Twojej branży bez fotografii sama treść może być często niewystarczająca. Piękne zdjęcia danej sali weselnej, restauracji czy zajazdu przyciągną uwagę klienta. Dzięki nim to właśnie z Tobą się skontaktuje. To one odpowiadają za pierwsze wrażenie, to one nakłonią klienta do skorzystania właśnie z Twojej oferty.
65%

osób to wzrokowcy

47%

o tyle wzrasta współczynnik klikalności przy wykorzystaniu treści wizualnych

50%

skuteczniej przyswajane są treści z obrazami

600x

szybciej od słów mózg przyswaja obraz

 

Jak działam?

1. Doradztwo – umawiam się z Tobą na spotkanie. Zapoznaje się z miejscem, które chcesz sfotografować. Zwracam uwagę na to, co najlepiej wyeksponować. Pomagam w zaaranżowaniu przestrzeni tak, aby prezentowała się jak najkorzystniej.
2. Dojazd i wykonanie fotografii – dojeżdżam na miejsce zlecenia, przygotowuję przestrzeń do wykonania zdjęć i rozpoczynam sesję.
3. Obróbka fotografii – przygotowuję wykonane fotografie tak, aby jeszcze bardziej wyeksponować atuty Twojej sali weselnej lub restauracji.
4. Oddanie zlecenia i zakończenie – dostarczam gotowe materiały, które możesz od razu wykorzystać do celów reklamowych.

 

Pobierz ofertę w PDF

 

Fotografia dla biznesu – przyciągnij więcej klientów!
Skontaktuj się TERAZ!