Wirtualny spacer

Wirtualny spacer po domu czy mieszkaniu? A może wirtualny spacer po Twojej restauracji lub hotelu? Brzmi niesamowicie? I dobrze! Ponieważ może przynieść niesamowite efekty.
Nie jest nowiną fakt, że obraz ma zdecydowanie większą moc sprawczą niż słowo. Pięknie opisane mieszkanie na sprzedaż, czy też bajkowy opis hotelu nigdy nie będą działać na ludzki mózg tak, jak atrakcyjna treść wizualna. I tu do akcji wkracza fotograf, który bez dwóch zdań jest mistrzem prezentowania rzeczywistości na obrazach.
Musisz jednak pamiętać, że świat idzie do przodu. Jeśli nie chcesz zostać daleko w tyle, stosuj nowoczesne rozwiązania. Ofertę z tradycyjnymi profesjonalnymi zdjęciami wzbogać o WIRTUALNY SPACER!

Wirtualny spacer sposobem na zdobycie kupca lub klienta

Obraz odgrywa ogromną rolę w przekazie jakichkolwiek informacji. Zapewne zauważyłeś, jak często największe firmy stawiają na atrakcyjne treści wizualne – ładne opakowanie, piękne zdjęcia produktów, przejrzyste infografiki, atrakcyjne banery. Nie oznacza to jednak, że musisz inwestować miliony w identyfikację wizualną. Wystarczy porosty zabieg, aby oferta sprzedaży Twojego domu lub oferta Twojej firmy zyskała na atrakcyjności.
Wirtualny spacer to doskonałe rozwiązanie dla każdej oferty, która bazuje na wyglądzie oferowanego produktu czy usługi. Mieszkanie przedstawione na fotografiach 3D może nawet zastąpić realną wizytę. Zdziwi Cię to, że ktoś zdecyduje się na kupno bez wcześniejszego oglądnięcia nieruchomości na żywo? Tak właśnie może zadziałać wirtualny spacer po domu. Potencjalny kupiec może poznać rozkład pomieszczeń czy ułożenie zabudowy meblowej. Otrzyma kompletną i wizualnie atrakcyjną informację o Twojej nieruchomości. To daje Ci dużą przewagę nad innymi sprzedającymi.
Fotografia 3D to też świetny sposób na przedstawienie oferty hotelu, restauracji oraz innych działalności. Zdecydowana większość potencjalnych klientów będzie szukać informacji o Twoim biznesie w sieci. Co chcesz im pokazać? Kilka amatorski zdjęć wnętrz czy piękną prezentację? Wirtualny spacer to okazja na pokazanie klientom, jak atrakcyjna jest Twoja oferta. Zyskujesz znaczną przewagę nad konkurencją, ponieważ klient nie musi wychodzić z domu, aby zobaczyć i poczuć klimat danego miejsca.

 

Wirtualny spacer = większa sprzedaż

Jako fotograf nieruchomości wiem, na co potencjalny klient zwraca uwagę. Wiem też, jak bardzo ważna jest atrakcyjna oferta. A tą atrakcyjność zyskasz dzięki fotografiom 3D. Wykonany przeze mnie wirtualny spacer to Twoja szansa na szybką sprzedaż nieruchomości lub zwiększenie grona klientów, a co za tym idzie zwiększenie zysków z biznesu.
Pamiętaj, że:
65%

osób to wzrokowcy

47%

o tyle wzrasta współczynnik klikalności przy wykorzystaniu treści wizualnych

50%

skuteczniej przyswajane są treści z obrazami

600x

szybciej od słów mózg przyswaja obraz

Ile kosztuje wirtualny spacer?

Cena wirtualnego spaceru zależy od kilku czynników. Jest to między innymi:
– miejsce wykonania zlecenia, odległość,
– rodzaj nieruchomości,
– metraż nieruchomości,
– ilość pomieszczeń.
Koszt każdego zlecenia ustalam indywidualnie, aby zaproponować Ci najlepszą możliwą opcję, zgodną z Twoimi oczekiwaniami i wymogami. Celem realizacji zlecenia mogę dojechać we wskazane przez Ciebie miejsce, również poza terenem Bielska-Białej.
Chcesz poznać koszt Twojego zlecenia? Skontaktuj się ze mną!

 

Wirtualny spacer – skuteczny sposób na reklamę!
Skontaktuj się TERAZ!